Contact

 

Str. 2; Nr. 150, oraş Pecica, judeţul Arad, cod poştal: 317235

Telefon: +40 (0)257/468.323.

Interioare:

Registratură – 11

Resurse Umane – 14

Achiziţii – 14

Secretar – 16

Contabilitate – 19

Casierie – 20

Taxe şi Impozite – persoane fizice – 21

Taxe şi Impozite – persoane juridice – 22

Executare silită – 23

Domeniu public – 24

Proiecte culturale – 24

Juridic – 25

Serviciul Agricol – 28

Urbanism – 33

Protecția Mediului – 34

Asistenţă Socială – 35

Protecţie Civilă – 36

Evidența Populației – 43

Stare Civilă – 44

Poliția Locală – 47

Arhivă – 71

Management Proiecte Europene – 72

 

 

Fax: +40 (0)257/468.633.

E-mail: primaria@pecica.ro

Web: http://www.pecica.ro

 

Adrese de e-mail servicii și compartimente:

juridic@pecica.ro
resurse.umane@pecica.ro
achizitii@pecica.ro
impozite.juridice@pecica.ro
impozite.fizice@pecica.ro
executare@pecica.ro
contabilitate@pecica.ro
salarii@pecica.ro
agricol@pecica.ro
presa@pecica.ro
proiecte@pecica.ro
social@pecica.ro
mediu@pecica.ro
pol.locala@pecica.ro
stare.civila@pecica.ro

gdpr@pecica.ro

 

Program cu publicul: Luni – Vineri: 8:30 – 15:30

Casieria lucrează în zilele de marţi după program prelungit, între orele 8:00 – 18:30, iar în restul zilelor lucrătoare între orele 08:00 – 16:30.

Serviciul Public Comunitar de Evidenţă a Persoanelor lucrează în zilele de marţi între orele 08:30 – 18:30, iar în restul zilelor lucrătoare între orele 08:30 – 16:30.

Compartimentul Informare şi Relaţii Publice are programul cu publicul în zilele de marţi între orele 08:00 – 18:30, iar în restul zilelor lucrătoare între orele 08:00 – 16:30.

 

Funcționar responsabil cu difuzarea relațiilor de interes public (Legea 544/2001) – Edina KRISTOF

Funcţionar responsabil cu protecţia datelor – Mihaela DUDAŞ DONICĂ

 

Program de audiențe:

Va puteți programa in audienta la biroul primarului sau viceprimarului sunând a 0257.468.323

sau scriindu-ne un e-mail la adresa primaria@pecica.ro

 

Primar: Petru ANTAL

Luni: 10:00 – 12:00

Vineri: 10:00 – 12:00

 

Viceprimar: Miodrag STANOIOV

Marți: 10:00 – 12:00
Joi: 10:00 – 12:00

 

Secretar: Adela MOȚ

Luni – joi: 9:00 – 12:00